GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8135638
nr 813 5638
Tallrikar
8st, Kina, 1700-tal, diameter: 24
Kondition: mindre skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 11 mars 2013
kl 21:04:47
350 kr
500 kr
450 kr
1.200 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
7
1.500 kr
1.600 kr
7
1.700 kr